regionalna znacka podpolanie

Predstavujeme značku Regionálny produkt

/53.rocnik_FSP_Detva_logo.jpg

Občianske združenie Podpoľanie Vás pozýva na prezentáciu ,,Predstavujeme značku Regionálny produkt" - prezentácia certifikovaných výrobkov Podpoľanie, Hont a Ponitrie, ktorá sa bude konať počas Folklórnych slávností pod Poľanou v Detve, v termíne 6.7. - 8.7.2018 v priestoroch detvianskeho amfiteátra.

Súčasťou prezentácie ,,Predstavujeme značku Regionálny produkt“ bude aj prezentácia majstrovstva detvianskych drevorezbárov pod názvom ,,Detvianske drevené vyrezávané kríže“

V súvislosti s držiteľmi značky Regionálny produkt Podpoľanie Vás Podpolianske múzeum pozýva na vernisáž výstavy ,,Srdcu blízke... Ján Krnáč – životné jubileum 80 rokov“ ako sprievodného podujatia 53. ročníka FSP v Podpolianskom múzeum v Detve dňa 4.7.2018 o 17.00 hod.

Pozvánka - Regionálny produkt

Pozvánka - Krnáč

Zasadnutie certifikačnej komisie 8.výzva

/logo_s_R-KOM/RP_logo-ochr-znamka-01.jpg

Dňa 7.6.2018 a 21.6.2018 prebehlo zasadnutie Certifikačnej komisie (ďalej CK), ktorá hodnotila nové žiadosti prijaté k 8. výzve na získanie certifikátu Regionálny produkt Podpoľanie a k 5. výzve na predĺženie platnosti certifikátu. 

Spolu bolo prijatých 12 žiadostí, z toho CK schválila 7 nových žiadostí a 5 žiadostí na predĺženie platnosti certifikátu.

Tešíme sa, že každoročne sa nám prihlási do výzvy na získanie značky Regionálny produkt Podpoľanie množstvo nových záujemcov. Veríme, že myšlienka zachovávať si kultúrne dedičstvo, zvyky a tradície sa bude naďalej šíriť a budeme mať tak možnosť každoročne udeliť nové certifikáty.

8. výzva pre záujemcov o značku Regionálny produkt Podpoľanie®

/logo_s_R-KOM/RP_logo-ochr-znamka-01.jpg

Občianske združenie Podpoľanie vyhlasuje 8. výzvu na predkladanie žiadostí o udelenie značky Regionálny produkt Podpoľanie®.

Obdobie vyhlásenia výzvy: 01. 05. 2018 - 20. 05. 2018

Žiadosti spolu s prílohami je možné predkladať v kancelárii OZ Podpoľanie od 01. 05. 2018 do 20. 05. 2018.

Výzva

Formulár žiadosti pre výrobky

Formulár žiadosti pre služby

Kritériá pre udelenie značky - výrobky

Kritériá pre udelenie značky - služby

5. výzva na predĺženie platnosti certifikátov pre používateľov značky

/logo_s_R-KOM/RP_logo-ochr-znamka-02.jpg

Občianske združenie Podpoľanie vyhlasuje 5. výzvu na predkladanie žiadostí o predĺženie platnosti certifikátov značky Regionálny produkt Podpoľanie®.

Obdobie vyhlásenie výzvy: 01. 05. 2018 - 20. 05. 2018

Žiadosti spolu s prílohami je možné predkladať v kancelárii OZ Podpoľanie od 01. 05. 2018 do 20. 05. 2018.

Výzva

Formulár žiadosti o predĺženie certifikátu

Kritériá pre udelenie značky - výrobky

Kritériá pre udelenie značky - služby

2. ročník Dňa otvorených dverí Biosférickej rezervácie Poľana

/dod_uputakva.jpg

Už po druhý krát sa držitelia značky Regionálny produkt Podpoľanie zúčastnia podujatia DOD Biosférickej rezervácia Poľana, kde budete mať možnosť vidieť i zakúpiť si miestne výrobky, ktoré sú nositeľmi tejto pre región významnej značky.

Plagát

Stránky generuje redakčný systém PROXIA web, spoločnosti eSoft s.r.o.
1.0095